Turkey | Honeywell

TÜRKİYE

Honeywell hava araçları ve binalardan üretim tesislerine, tedarik zincirlerine ve çalışanlara kadar her konuda bağlantılı çözümler sunarak, daha akıllı, güvenli ve sürdürülebilir bir dünya için teknolojiler geliştiren Fortune 100 listesine dahil lider bir yazılım-endüstri şirketidir.

Honeywell Türkiye’de ilk ofisini 1992 yılında açmıştır ve günümüzde sunduğu teknolojiler ülkemizin en önemli rafinerileri, boru hatları ve sanayi tesislerinde kullanılmaktadır. Honeywell ülkemizin askeri ve sivil havacılık filosunu destekleyerek uçakların ve helikopterlerin görev performansının ve kullanılabilirlik süresinin artmasına katkıda bulunmaktadır. Ayrıca, Türkiye’nin havalimanlarından gökdelenlerine kadar en önemli binaları Honeywell teknolojilerini kullanarak daha verimli, güvenli ve konforlu bir ortam sunmaktadır.

Kurumsal sosyal sorumluluğunun bilincinde olan Honeywell, faaliyet gösterdiği her yerde çevrenin korunmasına ve sürdürülebilirlik fırsatları yaratılmasına büyük önem verir. Türkiye’de her yıl çok sayıda öğrenci ve eğitmen Honeywell sosyal sorumluluk programları kapsamında A.B.D.’de ve ülkemizde çeşitli eğitimlere katılmaktadırlar. Bu programların amacı gençlerin bilim ve muhendislik alanlarında eğitim almalarına ilham verebilmektir.

Aşağıda verilen iletişim bilgileri sadece medya mensupları içindir.

Selcuk Sandan

Turkey and Central Asia
İstanbul Merkez

Honeywell Teknoloji A.Ş.
Çayır Cad. Üçgen Plaza, No:7
İçerenköy, Ataşehir 34752 İstanbul
Tel# +90 216 578 7100
Faks# +90 216 575 6635